Oroszország csődben?
Az utóbbi időben az elfogult nyugati és velük szimpatizáló portálok telekürtölték a világot, hogy Oroszország csődbe ment, mert nem tudja kifizetni a most esedékes 100,0 millió USD értékű kötvényeit, amelyeknek már a türelmi ideje is lejárt. Az Unió semmihez sem értő politikusai örömtáncot járnak, a szankciók eredményéről beszélnek. Beszéltek Ők már annyi hülyeséget, most sincs másként. Na, nézzük ezt az ominózus csődöt, amit majdnem átéltünk … Oroszország csődben? részletei…
